znajdz produkt
 
SYSTEMY STEREOSYSTEMY KINA DOMOWEGOSYSTEMY MINI MICROZESTAWY GŁOŚNIKOWESTACJE DOKUJĄCE IPOD, IPHONESŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻSystemySystemySystemyZestawyStacjeSŁuchawkiProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ               NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SYSTEMY KINA DOMOWEGO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Zamów produkt przez formularz www

Fakt, że amplituner VSX-1131 posiada jednocześnie siedem kanałów wzmacniacza, ukazuje najważniejszą różnicę względem mniejszych modeli: Dzięki zastosowaniu amplitunera VSX-1131, zacięty kinoman może korzystać również z zestawu głośników Dolby-Atmos z dodatkowymi głośnikami sufitowymi lub głośników "Atmos Enabled Speakers" i dopiero wtedy po raz pierwszy poczuje rzeczywiście otaczające brzmienie we wszystkich trzech wymiarach pomieszczenia. dts:X jako drugi bazujący na obiektach format Surround będzie wkrótce dostępny w aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Moc wzmacniacza o wartości 160 W na kanał spełnia najwyższe wymagania, podobnie jak siedem wejść HDMI, z których jedno znajduje się na panelu przednim. Dzięki temu można szybko i bez większych kłopotów podłączyć odtwarzacze zewnętrzne. Na każdym złączu HDMI amplituner VSX-1131 obsługuje 4K UltraHD z HDR, a dzięki funkcji skalera video może powiększyć format Full HD do rozdzielczości 4K.

Miłośnicy muzyki nie muszą podłączać właściwie żadnego odtwarzacza do amplitunera VSX-1131, ponieważ ma on wbudowane wszelkie narzędzia do strumieniowego odtwarzania plików: Dzięki Spotify, Tidal i Deezer, urządzenie obsługuje najpopularniejsze płatne serwisy, z których dwa ostatnie oferują pełną jakość CD. Dzięki TuneIn dochodzą do tego tysiące internetowych stacji radiowych, a z kolei usługi Airplay, Google Play i Bluetooth zapewniają odpowiedni bezprzewodowy dostęp przez każdy tablet i smartfon. Jeśli planujesz w najbliższej przyszłości korzystać z systemu Multiroom, ucieszy Cię wiadomość, że amplituner VSX-1131 po aktualizacji oprogramowania będzie kompatybilny ze standardem FireConnect i w ten sposób może przesłać sygnał ze wszystkich podłączonych źródeł do odpowiedniego systemu głośnikowego.

DOLBY ATMOS, DTS:X
To urządzenie obsługuje najnowsze formaty dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i (po darmowej aktualizacji) DTS:X. Z ich zorientowaną na obiekt budową formaty te umożliwiają odtworzenie perfekcyjnie otaczającego dźwięku z precyzyjnie rozmieszczonymi efektami i realistycznymi przebiegami we wszystkich trzech osiach przestrzennych. Obsługiwane są przy tym zestawy głośników aż do 11.2 kanałów.

STREAMING I AIRPLAY
Jako odtwarzacz sieciowy z i wbudowanym WLAN urządzenie odtwarza pliki muzyczne we wszystkich liczących się formatach, w tym pliki o wysokiej rozdzielczości DSD i FLAC, oczywiście bez żadnych przerw, w domowej sieci przy wygodnym sterowaniu apką na smartfonie lub tablecie. Tablety i smartfony łączą Cię wygodnie i bezprzewodowo przez AirPlay, a nawet bez sieci przez Bluetooth.

DŹWIĘK WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI – TAKŻE WIELOKANAŁOWY!
Przeżyj dźwięk audiofilskiej jakości w pełnej rozdzielczości oryginalnego nagrania studyjnego, pobierając pliki wysokiej rozdzielczości w formatach WAV, ALAC, FLAC, AIFF i DSD. Dla najwyższego realizmu audio wysokiej rozdzielczości jest teraz dostępne także w wersji wielokanałowej jako pliki WAV i FLAC.

ODTWARZANIE STRUMIENIOWE MUZYKI ZA POMOCĄ GOOGLE CAST
Google Cast wykorzystuje tę samą technologię, co Chromecast i umożliwia nieskomplikowane odtwarzanie strumieniowe muzyki na kompatybilnych urządzeniach Pioneer. Z aplikacji współpracujących z Google Cast można korzystać przez system Android, tablety i smartfony, iPhone, iPad, Chromebook, komputera Mac lub Windows.

MULTI-ROOM AUDIO ZE STANDARDEM FIRECONNECT
Nowe amplitunery Pioneer AV ze standardem FireConnect umożliwiają jednoczesne odtwarzanie z każdego źródła audio podłączonego do amplitunera za pomocą opcjonalnego opcjonalnych głośników bezprzewodowych. Odtwarzaniem Multiroom można wygodnie sterować smartfonem lub tabletem, wybierając tytuły i ustawiając głośność.

SPOTIFY, DEEZER I TIDAL
Ciesz się maksymalną różnorodnością muzyki – ten amplituner AV obsługuje natywnie usługi Spotify, Deezer i TIDAL. Dzięki tym największym w chwili obecnej serwisom muzycznym masz bezpośredni dostęp do milionów piosenek w najwyższej jakości CD i HD.

BEZGRANICZNA RÓŻNORODNOŚĆ STACJI RADIOWYCH
Oferując ponad 100 000 stacji, tunein posiada największy wybór bezpłatnych internetowych stacji radiowych o tematyce związanej ze sportem, muzyką, rozmowami i informacjami z całego świata.

STEROWANIE CAŁYM SYSTEMEM, JEDNA APLIKACJA
Za pomocą tej komfortowej aplikacji iControlAV5 można z łatwością sterować wszystkimi ważnymi funkcjami amplitunera za pomocą smartfonu lub tabletu (iOS / Android). Dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu AVNavigator nie trzeba już instalować żadnego oprogramowania.

MCACC DLA DOLBY ATMOS & DTS:X
Ten amplituner AV po raz pierwszy umożliwia precyzyjną akustyczną kalibrację pomieszczenia dla formatów dźwiękowych bazujących na obiektach. Do kompleksowego obliczania akustyki w pomieszczeniu, w celu perfekcyjnej kalibracji wzmacniaczy i głośników wykorzystywana jest nie tylko pozioma, ale także pionowa oś.

NOWY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA I PILOT
GUI (Graphical User Interface - graficzny interfejs użytkownika) amplitunerów został całkowicie zmieniony. Uproszczone struktury, nowoczesna czcionka oraz nowe grafiki umożliwiają szybszą, bardziej intuicyjną nawigację i lepszą interakcję z użytkownikiem.

4K Z FUNKCJĄ HDR I BT.2020
Doświadcz czterokrotnej rozdzielczości HD w formacie 4K-UltraHD o najlepszej jakości zgodnej z najnowszym standardem BT.2020 dla UHDTV. Zintegrowana optymalizacja video samodzielne skaluje do rozdzielczości 4K z częstotliwością do 60p, a dzięki technologii High Dynamic Range zapewnia ostry obraz o ekstremalnie wysokim kontraście.

DWUZAKRESOWE WIFI I WBUDOWANY BLUETOOTH
Wbudowany adapter Wi-Fi jest dwuzakresowi dzięki czemu pracuje zarówno na kanale 5 GHz i 2.4 GHz dla uzyskania stabilnego połączenia nawet podczas odtwarzania wysokiej jakości plików Hi-Res Audio. Z łatwością odtwarzaj także strumieniowo przez Bluetooth ze wsparciem dla protokołów A2DP i AVRCP. Wśród obsługiwanych kodekow są SBC oraz AAC.

Funkcje audio
- Channels: 7
- Amplification Type: Direct Energy
- 160 W/ch (6 ohms, 1 kHz, THD 1.0 %, 1ch Driven)Dolby Atmos®/Dolby Surround
- DTS:X/DTS Neural:X
- Reflex Optimizer
- Dolby® TrueHD/Dolby Digital Plus
- DTS-HD Master Audio/DTS-HD High Resolution Audio/DTS 96/24/DTS-ES/DTS-HD Express
- DSD Playback via Network/USB (5.6 MHz/2ch 2.8 MHz/2ch)
- DSD Disc (SACD) Playback via HDMI (2.8 MHz/5.1ch, 2ch)
- Digital Core Engine with Cirrus Logic (Quad Core) x1
- 384 kHz/32-bit DAC (AK4458)
- HDMI Audio Return Channel (ARC)
- MCACC Auto Room Tuning:
• Phase Control
• Subwoofer EQ (4 Band)
- Advanced Sound Retriever (2ch)
- Advanced Surround Modes
- Classical, Unplugged, Entertainment Show, Drama, Advanced Game, Action, Rock/Pop, Sports, Extended Stereo, Extended Mono, Front Stage Surround, Auto Surround
- AM/FM Tuner 40 Presets

Funkcje wideo
- Ultra HD Pass-through with HDCP 2.2 (4K/60p/4:4:4/24-bit, 4K/24p/4:4:4/36-bit, 4K/60p/4:2:0/36-bit)
- HDR and BT.2020 Support
- Ultra HD Upscaling (1080p 4K)
- 3D Ready (Blu-ray Disc™, Broadcast, and Games)
- Deep Colour (36-bit), “x.v.Colour”

Funkcje sieciowe
- Built-in Wi-Fi® (Dual Band 5 GHz/2.4 GHz)
- Built-in Bluetooth® Wireless Technology (Version: 4.1, Profile: A2DP/AVRCP, Codec: SBC/AAC)
- Google Cast
- Apple AirPlay Certified
- Spotify® Digital Music-Streaming Service Ready
- Internet Radio with TuneIn
- TIDAL Music Streaming Service Ready
- Deezer
- Hi-Res Audio File Playback via USB/Network:
• Up to 192 kHz/24-bit ALAC, AIFF , FL AC, WAV
• 5.6/2.8 MHz DSD Playback
• Dolby® TrueHD Playback (USB only)

Cechy operacyjne
- iControlAV5 Remote Control App Ready (iOS/Android)
- New GUI with System/Network Setup Menu
- Auto Power Off in HDMI Standby Through
- Sleep Timer
- User-Friendly Simple Remote Control

Połączenia
Przód:
- HDMI 1 In
- USB 1 In for USB Drive
- MCACC Setup MIC In
- Audio 1 In (Mini Stereo Jack)
- Phones 1 Out
Tył:
- HDMI 6 In (4 Assignable)
- HDMI 2 Out (1 for MAIN, 1 for SUB)
- Ethernet 1 In
- AV (Component) 1 In (Assignable)
- AV (Composite) 2 In (Assignable)
- Audio 1 In (Assignable)
- Phono (MM) 1 In
- Digital Coaxial 1 In (Assignable)
- Digital Optical 2 In (Assignable)
- Subwoofer 2 Pre Out
- Zone 2 Line Out
- Speaker 9 ch Out (FRONT, CENTER, SURROUND, SURROUND BACK/ZONE 2/Bi-AMP, HEIGHT/SP B)
- FM/AM Antenna

Wymiary i waga
Wymiary (S x G x W): 435 x 173 x 370.5 mm
Waga: 10 kg

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru pionier, pioneer, pionner, pionneer, 
wzmacniacz kina domowego 7.2, amplituner av 7.2, amplituner kina domowego 7.2, amplituner 7.2, 7.2,
VSX-1131, VSX 1131, VSX1131,

[ Pioneer VSX-1131 ]