znajdz produkt
 
SYSTEMY STEREOSYSTEMY KINA DOMOWEGOSYSTEMY MINI MICROZESTAWY GŁOŚNIKOWESTACJE DOKUJĄCE IPOD, IPHONESŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻSystemySystemySystemyZestawyStacjeSŁuchawkiProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ               NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SYSTEMY MINI MICRO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zamów produkt przez formularz www

Znakomite wzornictwo i duży wybór źródeł – duża elastyczność w zakresie rozbudowy, bez plątaniny kabli!

FS-W40 oferuje wysokiej jakości brzmienie źródeł muzycznych i filmowych wraz z wyrafinowanym wzornictwem. Płaska jednostka główna z aluminiowym wykończeniem oraz dwa głośniki bezprzewodowe umożliwiają różnorodność wariantów instalacyjnych: głośnik można instalować wszędzie tam, gdzie w pobliżu znajduje się gniazdko elektryczne. Dzięki dodatkowym głośnikom FS-S40 i subwooferom FS-SW40, które można dokupić oddzielnie, możesz stopniowo rozbudować system do pełnej konfiguracji przestrzennej. Odtwarzanie muzyki nie wymaga żadnych dodatkowych elementów: dzięki wbudowanemu, wysokiej jakości, dwupasmowemu modułowi WiFi, FS-W40 umożliwia szybki i łatwy dostęp do różnych usług transmisji strumieniowych audio, zbiorów muzycznych na lokalnych dyskach twardych i do wszechświata internetowych stacji radiowych. Bluetooth, AirPlay i Wbudowany Chromecast umożliwiają połączenie z tabletem lub smartfonem i możliwość korzystania z aplikacji muzycznych na nich gwarantując optymalne połączenie z systemem. Dostęp zasobów muzycznych nigdy nie był tak łatwy. Bez względu na to gdzie i w jaki sposób zapisana jest muzyka, można wygodnie i szybko zarządzać swoimi zasobami muzycznymi - z tym systemem przyjemność słuchania jest dosłownie na skinienie palcem.

Dzięki FireConnect ™ można nawet rozpowszechniać ulubione utwory w całym domu: można stworzyć sieć multi-room z urządzeniami FireConnect ™ firmy Pioneer lub innych producentów i używać podłączone źródła niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz - lub zsynchronizować je w wielu pomieszczeniach. Dźwięk z telewizora również jest obsługiwany dzięki interfejsowi HDMI, w który FS-W40 jest wyposażony. Nie tylko przekazuje sygnały obrazu ultra-HD do telewizora, ale również może odtwarzać dźwięk z telewizora poprzez głośniki systemu.

PROSTA INSTALACJA I ELEGANCKI STYL
Ten zaawansowany system posiada aluminiowy górny panel o jedwabistym połysku z wykończeniem przypominającym ceramikę, przyciski dotykowe i dyskretny wyświetlacz FL. Jednostka główna to nie tylko stylowe urządzenie, ale również mniejsza plątanina kabli i uproszczony montaż TV na ścianie.

ZAWIERA TIDAL, SPOTIFY, DEEZER ORAZ TUNEIN
Obsługa we własnym języku najbardziej popularnych na świecie internetowych usług strumieniowych i radiowych to nowy standard w rozrywce AV. Korzystaj ze strumieniowo przesyłanego dźwięku, wypełniającego całe pomieszczenie, za pomocą dedykowanej aplikacji (tam gdzie jest dostępna) lub aplikacji Pioneer Remote App.

ŁATWA OBSŁUGA DZIĘKI APLIKACJI PIONEER
Bezprzewodowe głośniki włączają się automatycznie z chwilą wykrycia przez jednostkę główną sygnału, a po zakończeniu odtwarzania same się wyłączają. System można obsługiwać aplikacją zdalnego sterowania Pioneer Remote App z graficznym interfejsem, na którym wybiera się źródła oraz zmienia ustawienia AV oraz pilotem zdalnego sterowania.

TECHNOLOGIA MULTI-ROOM FIRECONNECT™
Ten produkt obsługuje FireConnect™ firmy Blackfire Research. FireConnect™ to stabilny protokół bezprzewodowy który duplikuje każde źródło audio podłączone do kompatybilnego produktu audio w pomieszczeniu - od płyt odtwarzacza winylowych po strumieniowy odtwarzacz audio - na bezprzewodowych głośnikach, znajdujących się w innym pomieszczeniu i podłączonych do domowej sieci.

KOMPATYBILNE Z ULTRA HD VIDEO
Gniazda HDMI® obsługują materiał w jakości Ultra HD Blu-ray™ oraz transmisję strumienia video, zgodne ze standardem HDCP 2.2. Ponadto urządzenie obsługuje najnowsze standardy obróbki materiału video takie, jak 4K/60 Hz, BT.2020 color, HDR, czy 4:4:4 color space.

DWUPASMOWY MODUŁ WI-FI I TECHNOLOGIA BLUETOOTH
Pasma 5 GHz/2,4 GHz Wi-Fi® zapewniają stabilne połączenie bezprzewodowe podczas transmisji strumienia dźwięku z telefonu, laptopa i komputera stacjonarnego. Aplikacja zdalnego sterowania Pioneer Remote App gromadzi muzykę na urządzeniu oraz na podłączonych do sieci urządzeniach przechowujących i udostępnia ją w postaci łatwej do nawigacji biblioteki, która daje dostęp do usług transmisji strumieni dźwięku. Technologia bezprzewodowa Bluetooth® służy również do wygodnej transmisji dźwięku opartego na aplikacji do własnego systemu rozrywki.

MOŻNA SŁUCHAĆ Z DOWOLNEGO ŹRÓDŁA W DOWOLNYM MIEJSCU
Bez względu na to, czy do systemu zostanie podłączone analogowe czy też cyfrowe źródło muzyki, takie jak odtwarzacz płyt winylowych, CD, DVD, BD, USB lub Ethernet, muzykę z takiego źródła można bezprzewodowo przesyłać do dowolnego pomieszczenia w domu.

GŁOŚNIK MRX DO OBSŁUGI FUNKCJI MULTI-ROOM
Dostępne są, jako opcja, głośniki MRX-3 oraz MRX-5.

Funkcje audio
- DTS-HD Master Audio™, DTS Neo:6 5.1, Dolby® TrueHD, Dolby® ProLogic™ II, Dolby® Digital, and Dolby® Digital Plus Decoding
- DSD Playback via Network/USB (5.6 MHz 2-Ch, 2.8 MHz 2-Ch)
- DSD Disc (SACD) Playback via HDMI (2.8 MHz/2.1 Channels)
- Multiple Listening Modes: AUTO/DIRECT, SURR, and STEREO
- Movie Soundtrack Decoding Enhancement
• Late Night Mode and Loudness Management (DTS, Dolby® Digital, Dolby® Digital Plus, Dolby® TrueHD), Dimensional/Panorama (Dolby® ProLogic™ II)
- USB Playback from Supported USB Memory Devices

Funkcje wideo
- Ultra HD Passthrough with HDCP 2.2
- Ultra HD Upscaling (1080p to 4K)
- ARC (Audio Return Channel) for HDMI® Output
- HDMI® CEC/CEC Multilink Control for Compatible Peripherals

Funkcje sieciowe
- FireConnect™ Multi-room Audio Transmission Technology by Blackfire Research
- Chromecast built-in
- Built-in Dual-band Wi-Fi® (5 GHz/2.4 GHz)
- Native Support for TIDAL, Spotify®, Deezer, TuneIn Internet Radio, and Music Streaming Services
- Network/USB Hi-Res Audio Playback (Up to 192 kHz/24-bit ALAC*4, AIFF, and WAV)
- Built-in Bluetooth® Wireless Technology
- Custom Wireless Speaker Connectivity for L/R Speakers and Optional FS-S40 Speaker System

Cechy operacyjne
- Pioneer Remote App for iOS and Android™ Devices for Multi-room Entertainment Control and Network Streaming
- Graphic User Interface with Easy System/Network Setup
- Auto Power-up When Network Input Signal is Detected
- FM/RDS Tuner (87.5–108.0 MHz) with 40 Presets
- Bluetooth® and Network Standby Modes
- Sleep Timer and Auto Power Off
- AV Sync Control
- Simple Remote Controller

Połączenia
- HDMI 4 Wejścia / HDMI 1 Wyjście
- Wejście cyfrowe (Optyczne) / analogowe (RCA)
- USB (Typ-A) dla pamięci USB
- Wejście antenowe FM
-Wejście LAN

Wymiary i waga
- Wymiary jednostki AV (S x W x G): 445 x 65 x 290 mm
- Wymiary głośników (S x W x G): 125.5 x 200 x 144.5 mm (każdy)
- Waga: (Jednostka AV) 3.2 kg, (głośniki) 1.7 kg (each)

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru FS-W40, FSW40, FS W40,
FS-W-40, FSW-40, FS W-40,
FS-W 40, FSW 40, FS W 40,
system audio, mini system, bezprzewodowy, wi-fi,
pionier, pioneer, pionner, pionneer,
kompaktowy system audio, system mini audio, mini wieża,
fs, w40, w 40, w-40,

[ System audio FS-W40 ]