znajdz produkt
 
SYSTEMY STEREOSYSTEMY KINA DOMOWEGOSYSTEMY MINI MICROZESTAWY GŁOŚNIKOWESTACJE DOKUJĄCE IPOD, IPHONESŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻSystemySystemySystemyZestawyStacjeSŁuchawkiProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ               NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SŁUCHAWKI

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zapytaj o dostepnosc produktu

Poczuj się jak na koncercie kiedy jesteś w pociągu. Zanurz się w przestrzeni nie opuszczając biurka. Kup XDP-30R, podepnij swoje słuchawki i daj się ponieść dźwiękowi. Wciągający mocniej niż wiele droższych systemów stereo, kompaktowy XDP-30R ujawnia niesamowitą szczegółowość muzyki, poszerzając scenę, separując instrumenty i nadając rytm z nieodpartą energią. Usłysz swoje ulubione utwory tak jak za pierwszym razem i doświadcz świeżego wejrzenia w muzykę, którą kochasz. Ogromna pamięć i intuicyjny interfejs nadają urządzeniu dużą praktyczność. Ponadto odtwarzacz jest wyposażony w Wi-Fi, podwójny SABRE DAC oraz wzmacniacz oferują zbalansowane wyjście. XDP-30R zadowoli zarówno audiofili, jak i tych, którzy tylko są ciekawi jak dobrze ich słuchawki mogą brzmieć.

WSPARCIE MUZYCZNE
Nie ważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z dźwiękiem wysokiej rozdzielczości, czy może jesteś już weteranem - ciesz się czystością odtwarzanej muzyki w każdym formacie. XDP-30R obsługuje dekodowanie DSD 5,6 MHz; odtwarza formaty FLAC, WAV, ALAC, i AIFF przy maksymalnie 192 kHz/32-bit; a po aktualizacji oprogramowania sprzętowego stanie się kompatybilny z MQA. Dzięki próbkowaniu wysoko bitowemu pliki o niskiej rozdzielczości można konwertować do 192 kHz/32-bit, uzyskując niemalże dźwięki Hi-Res. Dźwięki stają się płynne a czuły odtwarzacz radzi sobie ze skompresowanymi plikami. A po dodaniu TIDAL i TuneIn (niebawem również innych usług) horyzonty muzyczne stają się jeszcze szersze.

PREMIUM AUDIO
Spośród najlepszych konwerterów dźwięku cyfrowego na analogowy, SABRE ES9018C2M został stworzony w podwójnej konfiguracji dzięki podwójnym wzmacniaczom SABRE ESS9601K. Każdy kanał, służący jako dedykowany kondensator, jest symetryczny, dzięki czemu wyrównuje ścieżki sygnału. Takie rozwiązanie daje przejrzystość odtwarzania i pozwala się cieszyć niezwykłymi poziomami szczegółów słuchanych dźwięków. Niech muzyka Cię wciągnie; poczuj każdy instrument w trójwymiarowej przestrzeni.

DWA ZRÓWNOWAŻONE TRYBY WYJŚCIA
Zrównoważone wyjście dźwięku, kiedyś zastrzeżone dla urządzeń stacjonarnych, dziś jest dostępne w każdym miejscu, dzięki 4-biegunowej wtyczce 2,5 mm (3/32 cala). Można wybrać BTL, aby zwiększyć siłę napędową lub stabilny tryb ACG, dający napięty i wyraźny dźwięk o niskiej częstotliwości. ACG poprawi ogólną przejrzystość i wymiary przestrzenne. Zrównoważone wyjście to eliminacja przesłuchów i lepsza separacja stereo.

DWA ZEGARY DLA LEPSZEJ PRECYZJI
Mechanizm zegarowy służy do synchronizacji czasu przepływu danych pomiędzy urządzeniami. Im lepszy zegar, tym lepszy dźwięk. XDP-30R posiada dwa zegary; jeden służy do wykrywania sygnałów 44,1 kHz, przeskalowując je na 88,2 kHz/176,4 kHz, zaś drugi obsługuje sygnały 48 kHz i próbkuje je z częstotliwością maksymalnie 192 kHz. Wykrywanie odbywa się automatycznie. W efekcie uzyskuje się czysty dźwięk bez drgań.

STEROWANIE BEZDOTYKOWE DZIĘKI DUOREMOTE
Steruj XDP-30R używając swojego telefonu. Bezpłatna aplikacja Pioneer DuoRemote wykorzystuje technologię Bluetooth, aby powiązać telefon z DAP i nie zmagać się z urządzeniem w zatłoczonym autobusie czy pociągu. DAP może zostać w torbie lub kieszeni, wystarczy telefon w ręce, aby odtwarzać lub zatrzymywać muzykę, przechodzić między utworami czy też sterować głośnością. Aplikacja jest też bardzo wygodna dla prowadzania haseł do WiFi lub tworzenia list odtwarzania za pomocą inteligentnej klawiatury, obsługującej wiele języków, zainstalowanych w interfejsie odtwarzacza. (Uwaga: Urządzenia mobilne muszą obsługiwać niskoenergetyczny Bluetooth. Urządzenia i wymagania dotyczące systemu operacyjnego można sprawdzić na App Store lub Google Play™.)

PROSTY INTERFEJS, ŁATWA NAWIGACJA
Pioneer - lider w intuicyjnych, atrakcyjnie wyglądających interfejsach dla urządzeń audio-wideo - nie ustaje w wysiłkach nad opracowywaniem oryginalnego sterowania dotykowego, obsługiwanego kciukiem. Firma kładzie nacisk na elastyczną nawigację w bibliotekach z muzyką, bez bałaganu i w sposób przyjazny nawet dla największych palców.

WI-FI®, BLUETOOTH®, 2 WYJŚCIA LINIOWE
Dzięki wbudowanemu WiFi 5 GHz/2,4 GHz strumieniowanie muzyki odbywa się bez zakłóceń, z rzadszą utratą połączenia i mniejszą ilością zakłóceń. Bluetooth jest prostym sposobem na przesyłanie muzyki do samochodowego systemu stereo lub domowego hi-fi. Obydwa gniazda słuchawkowe służą jako wyjścia liniowe, jedno dla połączeń niezbilansowanych, drugie dla zbilansowanych z kompatybilnymi urządzeniami.

Budowa i podzespoły
- Podwójny przetwornik ESS SABRE DAC “ES9018C2M”
- Podwójny wzmacniacz SABRE (ES9601K)
- Symetryczne kanały
- Wytrzymała obudowa ze szczotkowanego aluminium
- 32-bitowy procesor sygnałowy (DSP)
- Odporny na zadrapania 2.4-calowy ekran dotykowy 320 x 240-pikseli
- 16 GB pamięci wewnętrznej (możliwość rozszerzenia do 416 GB)
- Dwuzakresowe Wi-Fi 5 GHz/2.4 GHz Wi-Fi®(802.11)
- Bluetooth® (Profil: A2DP/AVRCP, kodek: SBC)
- Intuicyjna obsługa dzięki przejrzystemu interfejsowi graficznemu
- Wbudowany akumulator zapewniający do 15 godzin odtwarzania
- Duże, poręczne pokrętło regulacji głośności
- Boczne przyciski dla funkcji Play/Pause, Skip/Scan

Właściwości audio
-Dwa tryby wyjścia:
• BTLDrive, dla zwiększonej mocy
• ACG(Active Control GND), dla wyższej jakości, zwiększonego współczynnika Sygnał/Szum, przestrzenności i czystości dźwięku
- Upsampling (2 tryby): 176.4 kHz/32-bit i 192 kHz/32-bit
- Dwa precyzyjne zegary (44.1 kHz i 48 kHz) dla zwiększenia czystości dźwięku
- Trzy cyfrowe filtry wyjścia (Sharp/Short/Slow)
- Precyzyjny 10-pasmowy korektor z trzema gotowymi ustawieniami
- Regulacja wzmocnienia (Low/Normal/High) aby dopasować je do różnych słuchawek

Połączenia
- 3.5 mm (1/8˝) 3-polowe wyjście słuchawkowe z funkcją wyjścia liniowego
- 2.5 mm (3/32˝) 4-polowe zbalansowane wyjście słuchawkowe z funkcją zbalansowanego wyjścia liniowego
- Wejście Micro USB dla ładowania baterii i przesyłania plików z komputera Windows PC za pośrednictwem oprogramowania X-DAP Link
- Dwa czytniki kart micro SD (do 400 GB pamięci łącznie)

Odtwarzanie
- DSD (5.6 MHz/2.8 MHz), DSD-IFF, FLAC, ALAC, WAV, AIFF, MP3, AAC (Max 192 kHz/32-bit)
- Wsparcie dla formatu MQA (po aktualizacji oprogramowania - wkrótce)
- Dostęp do serwisów TIDAL oraz TuneIn
- Kompatybilny z aplikacją na smartfony: Pioneer DuoRemote App
- Prezentacja okładki albumu
- Łatwy w obsłudze interfejs
- Sortowanie wg albumu, artysty, gatunku i inncy
- Tworzenie playlist, funkcja losowego odtwarzania i powtarzania

Specyfikacja
- Moc wyjściowa:
- 75 mW + 75 mW (niezbalansowany, 32 Ohm)
- 150 mW + 150 mW (Tryb BTL, 32 Ohm)
- Pasmo przenoszenia: 20 Hz–80,000 Hz
- Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0.006%
- Stosunek sygnał-szum: wyższy niż 115 dB
- Wspierana impedancja słuchawek:
- 16–300 Ohm niezbalansowane
- 32–600 Ohm (Tryb BTL)
- Wymiary: 63 x 94 x 15 mm
- Masa: 120 g
- Czas grania po naładowaniu: ok 15 godzin (32 Ohm, dla plików 96 kHz/24-bit)
- Akcesoria: Przewód USB -> Micro USB, Folia ochronna na wyświetlacz

Dodatkowe informacje:


Okres gwarancji produktu w miesiacach: 36

Powieksz do pelnego rozmiaru przenośny odtwarzacz, przenośny dac, wzmacniacz przenośny, przetwornik cyfrowy, hi-res, odtwarzacz hi-res,
xdp, 30r, xdp-30, xdp 100, xdp30,
XDP-30R, XDP30R, XDP 30R,
XDP-30 R, XDP30 R, XDP 30 R,
XDP-30-R, XDP30-R, XDP 30-R,

[ Przenośny, cyfrowy odtwarzacz audio HiRes Pioneer XDP-30R ]