znajdz produkt
 
SYSTEMY STEREOSYSTEMY KINA DOMOWEGOSYSTEMY MINI MICROZESTAWY GŁOŚNIKOWESTACJE DOKUJĄCE IPOD, IPHONESŁUCHAWKIPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻSystemySystemySystemyZestawyStacjeSŁuchawkiProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ               NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SYSTEMY KINA DOMOWEGO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zamów produkt przez formularz www

BDP-180 zapewnia zawsze najlepszą rozrywkę. Upscaler 4K konwertuje treści FullHD z dysków Blu-ray (1080/24p) do wysokiej rozdzielczości UltraHD w kompatybilnych telewizorach, gwarantując niezapomniane wieczory w kinie domowym. Oglądaj ulubione treści z urządzeń mobilnych na ekranie telewizora – dzięki WiFi Direct i Miracast nie potrzebujesz do tego routera. Połączenie jest nawiązywane bezprzewodowo i bezpośrednio. Za pomocą BDP-180 oglądaj filmy z YouTube bezpośrednio na ekranie telewizora. Wykorzystaj go jako w pełni wyposażony odtwarzacz sieciowy i pobieraj wideo i muzykę we wszystkich ulubionych formatach z lokalnych pamięci i komputerów, ze wsparciem dla gęstych plików FLAC, DSD i wielokanałowych plików HD. Ponadto odtwarzacz Blu-Ray 3D oferuje przednie wejście USB, obsługuje SACD, a dzięki funkcjom Sound Retriever Link i Stream Smoother Link zapewnia lepszą jakość obrazu i dźwięku w połączeniu z kompatybilnymi odbiornikami wielokanałowymi Pioneera. Dzięki funkcjom „szybkiego podglądu z dźwiękiem” i „zwolnionego podglądu z dźwiękiem”, filmy z płyt Blu-ray i DVD można odtwarzać szybciej lub wolniej, bez zmiany wysokości dźwięku, a tym samym jego jakości i charakteru. Specjalnie opracowana, bezpłatna aplikacja iControlAV5 umożliwia wygodne i kompleksowe sterowanie BDP-180 za pomocą smartfona lub tabletu.

AUDIO WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI
Przeżyj zapisaną cyfrowo muzykę tak bliską analogowego oryginału, jak nigdy wcześniej. To urządzenie obsługuje formaty daleko poza zakresem standardowych płyt CD z częstotliwością próbkowania 44,1 kHz i 16-bitową głębią. Posłuchaj plików WAV i Flac w prawdziwie studyjnej jakości i rozdzielczości do 192/24. Urządzenie odtwarza także stosowany na płytach Super Audio CD format DSD (Direct Stream Digital) o częstotliwości próbkowania do 2,8 MHz.

QUICK VIEW / SLOW VIEW
Za pomoca funkcji „Szybki podgląd z dźwiękiem” i „Zwolniony podgląd z dźwiękiem” można odtwarzać filmy na płytach Blu-ray i DVD szybciej (prędkość x 1,5) lub wolniej (prędkość x 0,8) bez zmiany wysokości dźwięku, czyli bez zmiany charakterystyki dźwięku.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ
Łatwa w obsłudze apka iControlAV5 umożliwia wygodne sterowanie odtwarzaczem bezpośrednio ze smartfona lub tabletu. Jest ona dostępna bezpłatnie w sklepach App Store i Google Play.

SKALOWANIE 4K - ULTRA HD
Dostarcz swojemu ekranowi HD to, czego potrzebuje: To pionierskie urządzenie jest nie tylko kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi sygnałami wysokiej jakości (HD), ale wysoko wydajny skaler wideo tworzy obrazy 4K nawet z materiałów o niższej rozdzielczości. W ten sposób nawet starsze płyty DVD otrzymują nowy wymiar ostrości i braku zakłóceń, a przy tym do 20 razy więcej punktów obrazu.

RAZEM PRZEŻYJMY WIĘCEJ
To urządzenie obsługuje wiele różnych popularnych formatów i możliwości udostępniania treści. Połącz się bezprzewodowo w sieci Wi-Fi z siecią domową, bez routera czy punktu dostępowego i oglądaj filmy i zdjęcia, słuchaj muzyki z komputera lub z dysku sieciowego. Przesyłaj przez odtwarzacz filmy, zdjęcia i gry prosto ze smartfona do telewizora. I korzystaj z wbudowanego klienta YouTube do szybkiego dostępu do milionów klipów wideo z sieci.

Funkcje audio
- 192 kHz/24-bit Audio DAC
- 192 kHz/24-bit Audio Playback (WA V, FLAC, ALAC)
- 2.8 MHz DSD Playback
- Multi-Channel (5.1ch, 5.0ch) Audio Playback (WA V, FLAC)
- Dolby TrueHD/Dolby Digital Plus
- DTS-HD Master Audio/DTS-HD High Resolution Audio/DTS-ES/DTS 96/24
- Sound Retriever Link

Funkcje wideo
- Ultra HD (4K/24p) Upscaling (BD/DVD/PC File)
- Blu-ray 3D™ Playback
- Stream Smoother Link
- 36-bit Deep Colour, “x.v.Colour”

Funkcje sieciowe
- DLNA Certified™ (works as DMP/DMR, plays files from smartphones) with Trick Play Features (Fast/Slow Forward, Fast/Slow Rewind)
- YouTube™ Viewing
- YouTube “Send to TV” Feature
- Various Playable Formats
- Built-in Wi-F® (IEEE802.11 b/g/n)
- Miracast™ via Wi-Fi Direct™

Cechy operacyjne
- Network Standby/Wake on LAN (Wired/Wireless)
- BD-Live™/BONUSVIEW™
- iControlAV5/Pioneer ControlApp Ready (iOS/Android)
- USB 2 in (1 Front/1 Rear)
- Continue Mode
- Quick (x1.5)/Slow (x0.8) View with Audio
- Short Skip/Replay
- GUI in HD Resolution
- Auto Power Down
- Firmware Update (USB/Network)

Połączenia
- HDMI Output
- Digital Optical Output
- USB Input (1 front/1 rear)
- Ethernet
- 2-ch Analogue Audio Output

Wymiary i waga
Wymiary (S x W x G): 435 x 58 x 250 mm
Waga: 2.0 kg

Dodatkowe informacje:

karta produktu (pdf - 2.5 MB) Pobierz plik pdf

UWAGA !. W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor odtwarzacza !.

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru pionier, pioneer, pionner, pionneer, 
odtwarzacz 
bluray, blurey, blurai, bluraj, blurej, blurei, 
blu-ray, blu-rey, blu-rai, blu-raj, blu-rej, blu-rei, 
BDP-180, BDP180, BDP 180

[ Odtwarzacz blu-ray BDP 180 ]